SADAĻAS
Jauns lietotājs?

Paldies par izrādīto interesi par mums, kā automašīnu rezerves daļu piegādātāju!

Sākumā ir jāveic reģistrācija atverot reģistrācijas linku un ievadot klienta kodu un saņemto paroli. Vēlāk jānorāda e-pasta adrese, kas vēlāk būs Jūsu logins.

Pēc reģistrācijas veikšanas var ielogoties ievadot Jūsu loginu (iepriekš ievadīto epasta adresi) un paroli. parole būs jānomaina ar citu min 5 zīmes. Jūsu ievadītā informācija par uzņēmumu tiks automātiski atjaunota mūsu datu bāzē.

Esošie klienti, kas līdz šim nav bijuši korekti darījumu attiecībās, tiks pielaisti kataloga lietošanai pēc attiecību sakārtošanas.

Jauniem lietotājiem piedāvājam īsu aprakstu un dažus ieteikumus, kas atvieglos kataloga lietošanu.

Atverot preču katalogu sākumā būs redzams viss preču saraksts. Atgriezties pie pilna preču saraksta ir iespējams noņemot preču filtru un uzklikšķinot uz '''preču katalogs''.

 Kā pirmās sarakstā ar atzīmi NEW vienmēr būs jaunās preces vai tās preces, kurām ir nesen veiktas kādas izmaiņas.

Izvēloties preču grupu un/vai filtru un/vai meklēšanas logu ir iespēja sašaurināt meklēšanas parametrus un precīzi atrast vajadzīgo lietu. Filtru var izmantot arī daļēji, piemēram atlasot preču grupu tikai pēc auto markas vai markas un modeļa. Tas ļaus atlasīt visas vai tikai noteiktas grupas preces konkrētam modelim neatkarīgi no izmaiņām dažādos tā izlaiduma gados. Šo meklēšanas veidu ieteicams izmantot visu veidu radiatoriem. Šobrīd situācija ir tāda, ka daudzi automašīnu modeļi un markas tiek ražotas uz vienas bāzes un arī daudzas komplektējošās detaļas tām ir vienādas. Tas gan vairāk attiecas uz Audi/VW grupas automašīnām, BMW dzesēšanas radiatoriem un vairākām Amerikas automašīnu markām. Ceram ka nepieciešamās lietas atrašana neradīs grūtības. Ja tādas tomēr rodas, lūdzu jautāt mums!

Meklēšanas logā var meklēt vajadzīgo lietu pēc atslēgas vārdiem tikai tās aprakstā jebkurā tā daļā. Detalizētā meklēšana dod iespēju meklēt arī pēc citiem parametriem, pēc detaļas koda vai tā daļas.

Pasūtītās lietas nonāk ''pirkumu grozā'', kur var izdarīt izmaiņas pasūtījumā pirms tā apstiprināšanas. Nākamais solis ir pasūtījuma apstiprināšana un piegādes veida izvēle. Pēc piegādes datu ievadīšanas tie ir jāsaglabā. Sīkāk par piegādi Rīgā, Latvijā un ārpus tās sadaļā par piegādi.

Pasūtījuma komentārā lūdzam rakstīt precizējošus jautājumus pasūtot radiatorus un citas lietas, par kuru atbilstību vai pareizu izvēli nav pārliecība, kā arī visus citus jautājumus piemēram par preces cenu vai lietām, kuras neizdevās atrast, vai kuras vēl nav mūsu sortimentā. Mūsu iespēju robežās būsim priecīgi palīdzēt jebkurā situācijā.

Pasūtījuma saņemšanas apstiprinājums tiks izsūtīts uz e-pastu. Ienākušie pasūtījumi tiek izskatīti to ienākšanas secībā, tāpēc iepriekš atvainojamies par neprecizitātēm, kas var rasties pasūtot preces, kuru pieejamais skaits ir neliels.

Visas cenas ir norādītas ar PVN un bezmaksas piegādi Rīgā. Vadītāja puse Eiropas automašīnām mums ir kreisā!

Uzmanību! Par pieejas datu un informācijas nodošanu citām personām tiks liegta pieeja preču katalogam.